۶ گام ساده برای ایجاد احساس موفقیت در زندگی 

موفقیت در زندگی از همان کودکی همراه ما بوده و خواهد بود و همه برای رسیدن به آن در تلاش هستیم. گاهی کسب یک نمره ی عالی در امتحان پایان ترم یعنی موفقیت و گاهی فتح قله ی اورست برای ما معنای واقعی موفقیت را خواهد داشت.

رسیدن به موفقیت در بسیاری از مواقع باعث میشود که چیزی به نام زندگی را فراموش کنیم و حواسمان نباشد که دست یافتن به دستاوردهای مثبت در کسب و کار و زندگی، در گرو داشتن احساس خوب از همان ابتدای روز و برداشتن گام های بزرگ و محکم می باشد.

Success in life

تا به حال در لابه لای تلاش های شبانه روزی برای رسیدن به موفقیت در کار و درس، به این فکر کرده اید که تا چه حد با تمام وجود موفقیت در زندگی را احساس می کنید؟

چند گام ساده می تواند احساس موفقیت در زندگی را برایتان بوجود آورد.

صبحانه بخورید

Have breakfast

داشتن احساس موفقیت در زندگی سخت نیست و می توان گفت، کافیست کمی به جزئیات بیشتر توجه کنید. برای مثال، می دانستید که خوردن صبحانه، حتی چند لقمه ی ساده، می تواند تاثیر بسیار زیادی در ایجاد احساس موفقیت در زندگی داشته باشد؟

روزتان را با عشق شروع کنید و در کنار افراد خانواده یا یک دوست، چند دقیقه صبحانه بخورید و موفقیت در زندگی را با تمام وجود به سوی خود جذب کنید.

تمرکز کنید.

concentrate

برای اینکه بتوانید موفقیت در زندگی و کسب و کار را با تمام وجود احساس کنید، باید در طول روز چند دقیقه، تمرکز کنید. کتاب بخوانید، سخنرانی های انگیزشی گوش دهید، با خودتان خلوت کنید و در سکوت مطلق، بر روی اهدافتان تمرکز کنید. قدرت تمرکز را در جذب موفقیت جدی بگیرید!

ورزش کنید.

Exercise

ارزش دست یافتن به موفقیت در زندگی، قطعا به اندازه ای هست که در روز 20 تا 30 دقیقه را به تمرین و ورزش اختصاص دهید. نداشتن فرصت برای ورزش تنها یک بهانه ی ساده می باشد، شما می توانید در حین کار هم تمرین های مفیدی را برای حفظ سلامتی تان انجام دهید.

ورزش کردن یعنی شما عاشق خودتان هستید و موفقیت لایق شماست

آراسته باشید.

Adorned

همان طور که قبلا اشاره کردیم، ایجاد احساس موفقیت در زندگی سخت نیست و کافیست کمی به جزئیات بیشتر توجه کنید. آیا از نقش آراسته بودن و پوشیدن لباس های متنوع و مرتب، در ایجاد احساس موفقیت در زندگی اطلاع دارید؟

داشتن ظاهر آراسته و مرتب و شیک، به مرور نوعی اعتماد به نفس را به شما هدیه خواهد داد و هر اندازه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، به همان اندازه در رسیدن به موفقیت جلوتر خواهید بود.

شکرگذاری کنید.

to thank

بسیاری از افرادی که در طول زندگی احساس موفقیت و شادابی ندارند، این قدرت را پیدا نکرده اند که داشته های خود را بشمارند.

سلامتی، چشمانی که هر روز به دنیایی زیبا گشوده میشوند، خانواده و دوستان، آب آشامیدنی تمیز، غذا، کار، نور، عشق و هر چیزی که هر روز از کنارشان به غفلت می گذریم، همان چیزهایی می باشد که گاهی یادآوریشان می تواند به شما نشان دهد که چقدر موفق و خوشبخت هستید.

شکرگزار خدایی باشید که همیشه در کنار شماست و با تمام وجود احساسش کنید. شک نکنید که احساس تان به زندگی تغییر خواهد کرد.

برنامه روزانه داشته باشید.

study

در بسیاری از مواقع، نداشتن برنامه ی روزانه باعث میشود که آخر شب بخاطر بیاورید که باید به فلان شخص و برای فلان کار ایمیل ارسال میکردید و فراموش کردید، تولد دوستتان بود و فراموش کردید که تبریک بگویید، صورتحساب خاصی را باید پرداخت میکردید و فراموش کردید و غیره.

این حجم از کارهای انجام نشده چه احساسی را به همراه خواهد داشت؟ هر شب قبل خواب یا صبح زود، برنامه ی روزانه تهیه کنید و برای تک تک ساعات و دقایق زندگی برنامه ریزی کنید تا بتوانید شما هم احساس موفقیت در زندگی داشته باشید.

بیاموزید

موفقیت یعنی آموختن و عمل کردن.

هیچکدام از ما نمی توانیم ادعا کنیم که دیگر نیاز به آموختن نداریم، پس بیاموزید. یادگیری زبان خارجی، هنر، ورزش یا مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در کسب و کار را بخش مهمی در برنامه ی روزانه قرار دهید تا احساس خوبی در زندگی داشته باشید.

توقف در کسب علم و هنر، یعنی رکود و فاصله گرفتن از موفقیت در زندگی

دیدگاهتان را بنویسید